شماره های تماس: 09120465214 ، 33131000-021

خرید اینترنتی دستگاه بستنی ساز قیفی

همه ما خاطرات بسیاری از خوردن یک بستنی قیفی خوش طعم در یک روز گرم تابستانی در ذهن خودمان داریم. همچنین دستگاه بستنی قیفی ساز را بارها در مغازه های بستنی فروشی به خاطر داریم. این دستگاه ها امروزه نسبت به دستگاه های گذشته پیشرفت های چشم گیری کرده اند. به طوری که با استفاده از آن ها می توان انواع بستنی های قیفی را تولید کرده و به فروش رساند. در اینجا قصد داریم به سراغ دستگاه بستنی قیفی ساز برویم و با انواع آن آشنا شویم.

آشنایی با دستگاه بستنی قیفی

یکی از خوردنی های شیرین طعم دوران کودکی همه ما بستنی ها هستند. گاهی با خوردن یک بستنی کلی خاطره در ذهن ما نقش می بندد و ما را به گذشته خودمان وصل می کند. دستگاه بستنی قیفی که تعدادی نان بستنی قیفی را روی خودش جای می داد و بعد بستنی از انتهاب نازل آن توی نان بستنی می ریخت را همه به خاطر داریم. ولی آیا تا امروز فکر کرده اید که این دستگاه ها، چطور بستنی تولید می کنند؟ در این بخش قصد داریم به بررسی ساختمان درونی دستگاه های بستنی قیفی بپردازیم.

هر دستگاه بستنی قیفی از یک تا چند محفظه درونی، یک سرما ساز و چند نازل یا همان دستگیره ساخته شده است. آن چیزی که ما در ظاهر می بینیم، این است که با فشار دادن نازل، بستنی از سر شیر مخصوص نازل خارج شده و درون چوب بستنی می ریزد. اگر دستگاه بستنی قیفی کمی پیشرفته تر باشد، ممکن است از دو یا سه محفظه درونی در آن استفاده شده باشد. که در این صورت قدرت تولید بستنی با رنگ های متفاوت را نیز دارد.

ماشین بستنی قیفی

اما اگر قصد خرید دستگاه بستنی قیفی را داشته باشید، لازم است جزئیات بیشتری را از سیستم و ساز و کار انواع دستگاه های بستنی ساز بدانید. هر دستگاه به طور کلی از دو بخش مکانیکی و الکتریکی ساخته شده است؛ که در زمان خرید نیاز به دقت و بررسی دارد. بخش الکتریکی دستگاه شامل بخش کمپرسور، مدار سرما ساز (یا همان برودت) و موتور دستگاه می شود. بخش مکانیکی هم که شامل محفظه بستنی ساز، سیستم همزن و بخش خروج بستنی است.

نکته ای که در زمان خرید دستگاه بستنی قیفی اهمیت دارد، این است که با پیشرفت تکنولوژی در ساختار بخش های الکترونیکی و مکانیکی این دستگاه نیز تغییرات بسیاری اتفاق افتاده است. امروزه با بهره گیری از موتورهای کم مصرف، میزان مصرف انرژی در این دستگاه ها کاهش یافته و با استفاده از طراحی مناسب تر قطعات مکانیکی، از میزان استهلاک و خرابی دستگاه نیز کاسته شده است.

آشنایی با انواع مدل های دستگاه بستنی قیفی

البته انواع و مدل های متفاوتی از دستگاه های بستنی قیفی ساز در بازار موجود است. آنچه در طراحی این مدل ها، تفاوت ها را رقم می زند، شامل دستگاه های کنترل کننده، شکل طراحی متفاوت و محفظه های متنوع است. برای مثال درباره دستگاه های کنترل کننده، امروزه از دستگاه های پیشرفته و دیجیتالی در طراحی استفاده می شود. این دستگاه ها به خریدار این امکان را می دهد که راحت تر دمای مخزن ها و سیلندر ها را کنترل کند. همچنین میزان دقت دستگاه های کنترل کننده بیشتر شده و روی کیفیت محصول نهایی اثر گذار است.

آشنایی با انواع طراحی های به کار رفته در دستگاه های بستنی قیفی

یکی از دلایلی که مشتریان به خرید بستنی قیفی علاقه دارند، این است که احساس می کنند در حضور خودشان این بستنی تولید شده و در اختیارشان قرار می گیرد. همین جاذبه، دستگاه بستنی قیفی را نسبت به دیگر دستگاه های بستنی ساز متمایز می کند. اینکه شما احساس کنید دارید یک بستنی تازه و خوش طعم را میل می کنید، حس خوبی به مشتری می دهد. پس در طراحی دستگاه بستنی قیفی لازم است به این نکته حتماً توجه شده باشد. موضوع دیگری که در انواع مدل های طراحی شده اهمیت دارد، ظرفیت دستگاه است. اغلب از دستگاه های بستنی قیفی در مکان های پر تردد استفاده می شود. به همین خاطر باید مکان کمتری را اشغال کند و ایضاً ظرفیت بالایی داشته باشد. البته بسته به شلوغی مکان و شهری که در آن زندگی می کنید، می توانید از بین انواع مدل دستگاه های بستنی قیفی دست به انتخاب بزنید.

سازگاری دستگاه های بستنی قیفی با محیط زندگی

هر شهر و هر مکان شرایط اقلیمی خودش را دارد. در برخی شهرها دمای محیط در طول تابستان ممکن است به بالاتر از پنجاه درجه هم برسد. ولی در برخی از شهرها دمای هوا در بیشترین حالت حدود سی درجه سانتی گراد است. این موضوع را در تولید بستنی و ساخت دستگاه های بستنی قیفی باید مورد توجه قرار داد. در واقع باید دستگاه ها را در انواع مدل ها و برای شرایط اقلیمی متفاوت تعریف و تولید کرد. به گونه ای که در هر شهر و با هر موقعیت جغرافیایی قابل استفاده باشد. همچنین از یک دستگاه بستنی قیفی باید در زمان ها و فصل های متفاوت سال بشود استفاده کرد. بدون اینکه در میزان راندمان یا عملکرد آن اشکالی پیش بیاید.

دستگاه های تولید بستنی قیفی که در شرکت ما تولید می شوند، به خاطر ساختمان الکتریکی و مکانیکی قدرتمند خود، این امکان را به مشتری می دهند که در هر شرایط و هر مکانی از آن استفاده کند.

خرید دستگاه بستنی قیفی با کیفیت

عمر مفید یک دستگاه بستنی قیفی چقدر است؟ این سؤالی است که برای خریداران دستگاه بستنی قیفی در اولین برخورد پیش می آید. طبیعی است که خریدار به دنبال دستگاه با کیفیتی باشد. دستگاهی که سال ها بدون اینکه راندمان بخش های مکانیکی آن کاهش یابد یا اینکه بردهای الکترونیکی آن دچار مشکل شود، بتواند به کار خودش ادامه دهد. دستگاه های تولیدی شرکت ما، دارای ضمانت نامه های معتبر هستند و این گارانتی، ضمانت کننده کیفیت دستگاه تولیدی است. پس اگر قصد خرید دستگاه های بستنی قیفی دارید، سری به مدل های متفاوت موجود در سایت بزنید، انواع مدل ها را با هم مقایسه کنید و بعد با چشمانی باز اقدام به خرید دستگاه مورد نیاز خود کنید. همچنین اگر نیاز به مشورت دارید، می توانید از نظر کارشناسان ما بهره ببرید.

ما این افتخار را داریم که در حال حاضر دستگاه های بستنی قیفی سازمان را به کشورهای مختلف جهان نیز صادر می کنیم. از قطر و امارات گرفته تا عراق و کویت و دیگر کشورهای همسایه، امروزه می توانند از دستگاه های بستنی ساز شرکت ما استفاده کنند.

جهت ارتباط با کارسناس فروش آگرین کالا می توانید با شماره 09120465214 در تماس باشید.

جهت سفارش کالا با شماره 33529647-021 یا 33131000-021 دفتر مرکزی فروش تماس حاصل فرمایید.

محصولات دیگر